اخبارفرهنگTOP

بررسی چالش های رادیو و تلویزیون ملی هرات از سوی معین امور نشراتی وزارت اطلاعات ‌و فرهنگ

هرات۱۱جدی باختر
معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ کشور در دیدار از نشرات تلویزیون ملی هرات ، مشکلات این رسانه را بررسی کرد.
حیات الله مهاجر فراهی معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ در جریان دیدار از شبکه تلویزیون ملی هرات، از بخش های مختلف این رسانه دیدن کرد و تاکید کرد که نیازهای این شبکه را برطرف می کند.
در همین حال حبیب الرحمان حبیبی آمر رادیو تلویزیون ملی هرات می گوید که در حال حاضر، لازم است تا تلویزیون ملی هرات نشرات ماهواره ای داشته باشد.
وی در دیدار با معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ کشور ، خواست تا برای فعال سازی این شبکه به صورت ماهواره ای کار ی صورت گیرد.
حبیبی همچنان می گوید که این شبکه در هرات بیننده زیاد داشته و در بخش سرویس خبر از فعالیت ها و دستاورد های ادارات روزانه گزارش نشر می کند.
در همین حال مولانا نعیم الحق حقانی رئیس اطلاعات و فرهنگ هرات نیز ضمن ابراز قدر دانی از کارکرد و فعالیت تلویزیون ملی هرات گفت که شبکه ملی که برنامه های آموزشی و فرهنگی را در این ولایت دارد می طلبد تا برای پوشش بهتر آن ماهواره یی شود.
رئیس اطلاعات و فرهنگ هرات بیان داشت که به خاطر بهتر شدن کیفیت کاری این شبکه لازم است تا امکانات بیشتر به اختیار شان قرار گیرد.
با این حال معین نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ کشور بیان داشت که پیشنهاد ماهواره ای شدن این شبکه را به مسوولان در مرکز کشور می رساند تا در آینده نزدیک به این موضوع رسیده گی شود.ختم/باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا