(DR)اخبار(DR)فرهنگTOP(DR)

برنامۀ آموزشی رهنمود تدوین برنامه های راهبردی وزارت اطلاعات وفرهنگ، برگزارشد

کابل، ۲۵ ثور، باختر

مولوی مهاجر فراهی، معین امور نشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ، امروز در برنامۀ آموزشی رهنمود تدوین برنامه های راهبردی این وزارت، ضرورت تدوین چنین برنامه ها  را برای هر نهاد و نظام امر حتمی دانست.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در این برنامۀ آموزشی که با حضور مسوولان و کارمندان شماری از ریاست ها و آمریت های وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزارشد، معین امور نشرات این وزارت در رابطه به نقش و ضرورت برنامه و پلان در هر اموری معلومات داد و گفت: به منظور پیشبرد بهتر امور داشتن برنامه ، در نهاد ها، نظام ها و سایر امور زندگی نیاز حتمی است.

وی افزود: یکی از مسئولیت های مهم ما در این وزارت انجام دادن کار بهتر است و به این منظور باید در پلان استراتیژیک اولویت های شرایط امروز را بسنجیم، اهداف را تعیین کنیم و مطابق برنامه های تعیین شده پیش برویم تا نتایج بهتر و موثر به دست بیاوریم .

محمد عیسی خاطر زی آمر ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت اطلاعات وفرهنگ، در رابطه به نقش و اهمیت پلان استرا تیژیک این وزارت که برای 5 سال آینده ساخته می شود، معلومات داد.

وی گفت که هدف از برگزاری برنامه آموزشی رهنمود تدوین پلان استراتیژیک وزارت اطلاعات وفرهنگ، ایجاد انگیزه و ذهنیت برای رئیسان و کارمندان این وزارت، آشنایی آنان با برنامه های راهبردی و همچنان ارائه نظریات و پیشنهاد های آنان به خاطر بهبود و کامل شدن اینگونه برنامه ها است .

بحث روی این  برنامۀ آموزشی فردا نیز ادامه می یابد. باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا