اخبارجامعه

تاکید شاروال مزارشریف به صفایی شهر

شهرمزارشریف 24 اسد باختر
شاروال مزارشریف می گوید که تلاش های شان برای صفایی شهرشدت یافته است.
شاروال مزارشریف از پاک کاری جاده های شهر مزارشریف به طور شبانه روزی از سوی کارمندان تنظیف آن اداره تأکید کرد و از تطبیق نظم شهری در شهر مزارشریف خبر می‌دهد.
شاروال مزارشریف به آژانس باختر گفت “بخاطر پاکی و تنظیف شهر مزارشریف دوصدوپنجاه نارنجی پوش مصروف کار است و آنان در دوازه ناحیه شهر به شکل دوامدار کثافات و زباله‌ها را جمع آوری و انتقال میدهند. ”
همچنان شاروال مزارشریف میگوید که این اداره ۳۳ عراده وسایط نقلیه در اختیار دارد که تعداد آن قبلا از کار افتاده بود اما با تلاش این اداره این وسایط دو باره ترمیم و در حالی حاضر در انتقال زباله ها از سطح شهر همه روزه از آن کار گرفته می‌شود.
وی سهمگیری در نظافت شهر و محل کار و محل زیست را وظیفه همگانی عنوان کرده و از شهروندان مزارشریف خواست که با مسوولین این اداره همکاری نمایند. به گفته‌ی شاروال مزارشریف شهر خانه مشترک شهروندان یک محل است که باید در قسمت نظافت و پاکی آن همه خود را مسوول بدانند.
شاروال مزارشریف از پاک کاری جاده ها و آبیاری درختان شهر مزارشریف به طور شبانه روزی از سوی کارمندان بخش تنظیف اطمینان می‌دهد می گوید که سه تانکر به شکل همه روزه تمام درختان که در حومه شهر مزارشریف موجود است آبیاری می کنند.
در همین حال عبدالشکور باشنده شهر مزارشریف با ابراز قدردانی از کارکردهای اداره شاروالی از مسوولان بخش تنظیف، پاکی و نظافت را وظیفه همه می‌داند و وعده سپرد که در کنار کارمندان تنظیف در پاکی و نظافت شهر و منطقه خویش فعالانه سهم می‌گیرد.ختم/ابوی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا