اخباراقتصاد

تقدیر از تاجران و سرمایه گذاران جوان درهرات

شهرهرات، 13 اسد، باختر

 تاجران و سرمایه گذاران جوان از سوی اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات تقدیر شدند.

در مراسم تقدیر از این جوانان، محمد یونس قاضی زاده رئیس اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات از نقش جوانان در شرایط فعلی کشور و فعالیت های ارزشمند تاجران و سرمایه گذاران جوان هرات ابراز قدر دانی کرده و از تاجران و سرمایه گذاران جوان هرات خواست تا برای شگوفایی اقتصادی افغانستان و هرات گام های موثری بردارند.

در این محفل شیخ الحدیث مولانا نور احمد اسلام جار والی هرات از جایگاه ارزشمند جوانان و تاجران جوان در نظام های اسلامی یاد کرده و وعده سپرد که اداره محلی هرات هر آنچه در توان دارد در قسمت تامین امنیت به صورت شبانه روزی تلاش می کند.

مولانا اسلام جار والی هرات بیان نمود که ا.ا.افغانستان در قسمت رفع مشکلات اقتصادی با قرارداد و استخراج معادن زمینه کار را برای ملت فراهم می سازد.

از سوی دیگر مولانا نعیم الحق حقانی رئیس ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات از نقش موثر جوانان در شگوفایی اقتصادی کشور یادآوری نموده و بیان داشت که نیروی جوان افغانستان از سرمایه های عظیم این سرزمین محسوب گردیده و از تاجران جوان خواست تا در قسمت فرهنگ سرمایه گذاری؛ در مملکت خود بیشتر تلاش کنند.

در همین حال قاری زبیر رحیمی رئیس اتحادیه تاجران جوان هرات ضمن قدر دانی از همکاری های همیشگی اتاق تجارت و سرمایه گذاری ولایت هرات و همچنان مسئولان محلی این ولایت بیان داشت که اعضای این اتحادیه که بخش بزرگی از تاجران و سرمایه گذاران جوان هستند برای رشد اقتصادی و افزایش فعالیت های تجارتی خود در داخل کشور گام های بیشتری برخواهند داشت.

استاد ولی شاه بهره در بخش اخیر این برنامه از تلاش های رهبری اتاق تجارت و سرمایه گذاری ولایت هرات و کارکرد ادارات دولتی ابراز قدردانی نموده و بیان داشت که حمایت های همیشگی اتاق تجارت از سکتور خصوصی باعث گردیده است که زمینه فعالیت های اقتصادی در هرات رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد.

در پایان این برنامه هیات رهبری اتاق تجارت و سرمایه گذاری ولایت هرات به پاس خدمات ارزنده ادارات دولتی و اعضای تاجران و سرمایه گذاران جوان این ولایت به پاس ارج گذاری از خدمات شان برایشان لوح تقدیر اهدا کردند.ختم/ابوی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا