اخبارفرهنگجامعهTOP

” درچهارچوب برنامه “اعتماد و اقتصاد” ، هزاران فرصت شغلی درافغانستان ایجاد می شود “

 

هرات، 22عقرب، باختر

معین جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، در دیدار با والی هرات، پیرامون برنامه‌های معینیت جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، در خصوص جوانان گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر؛ در این دیدار شیخ‌الحدیث مولانا نوراحمد اسلام‌جار والی هرات، از جوانان به عنوان نیروی سازنده و پویایی کشور یادکرد و گفت که توجه بیشتر به جوانان در آن ولایت مبذول می شود.

به گفته والی هرات، در بیست سال گذشته خارجی‌ها، روی جوانان به خاطر گمراهی و ایجاد فاصله آنان با امارت اسلامی ،هزینه های هنگفت کرده‌اند و اکنون نیاز جدی است ، با برنامه‌های موثر برای جوانان، آنان را برای ماندن و ساختن کشور ترغیب کرد.

در این دیدار قاری محمد یونس راشد معین جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ گفت: امارت اسلامی  تلاش دارد که برنامه های اساسی را در جهت بالا بردن آگاهی و ایجاد فرصت های شغلی و تحصیلی روی دست بگیرد.

راشد افزود که امارت اسلامی به جوانان به عنوان بازوی توانمند نظام می‌بیند که حضور شان به عنوان قشر پویا و تاثیر گذار ، می‌تواند سبب پیشرفت و ترقی وطن شود.

معین جوانان در این دیدار از برنامۀ بزرگی زیر نام “اعتماد و اقتصاد” سخن گفت که در چارچوب آن قراراست به هزاران جوان فرصت اشتغال مهیا شود.یوسفی/دوستی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا