سیاستاخبارفرهنگجامعه

رئیس عمومی اداره امور: امارت اسلامی افغانستان متعهد به تأمین حقوق تمام اتباع کشور است و دفاع از حقوق مردم را مسئولیت خویش میداند

کابل، 23 اسد، باختر
رئیس عمومی اداره امور در دیدار با اعضای کمیسیون حل مشکلات اهل تشیع گفت: امارت اسلامی افغانستان متعهد به تأمین حقوق تمام اتباع کشور است و دفاع از حقوق مردم را مسئولیت خویش میداند.
دفتر مطبوعاتی ریاست عمومی اداره امور امارت اسلامی امروز با نشر خبر نامه یی گفته است؛ شیخ الحدیث مولوی نور الحق انور رئیس اداره امور با اعضای کمیسیون حل مشکلات اهل تشیع دیدار و در پیوند به حل مشکلات شان صحبت کرد.
در این دیدار نمایندگان کمیسیون حل مشکلات اهل تشیع حمایت شان را از امارت اسلامی افغانستان اعلام و برای حل مشکلات شان از حکومت تقاضای همکاری کردند.

اعضاي كميسيون یادشده از حکومت خواستند تا اهل تشیع را در نهادهاي دولتي سهم داده و كميسیون متذکره را که متشکل از هفت حزب است حمایت نمایند.
رئیس عمومی اداره امور، از اعلام حمایت اعضای کمیسیون از امارت اسلامی افغانستان قدر دانی نموده و اطمینان داد که امارت اسلامی افغانستان متعهد به تأمین حقوق تمام اتباع کشور است و دفاع از حقوق مردم را مسئولیت خویش میداند.
او افزود: در امارت اسلامی انتخاب افراد براساس قوم، زبان و سمت نیست بلکه براساس اهلیت و لزوم دید امير المؤمنين صورت میگیرد.
رئیس عمومی اداره امور همچنان از حمایت کمیسیون نامبرده اطمینان داد و بر اتحاد و یکپارچگی شان اظهار امید واری کرد.
بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا