سیاستاخبارTOP

رییس عمومی دفتر ریاست الوزرا: ما برای خود کفایی از کادر های موجود استفاده می کنیم

کابل باختر 22 عقرب

رییس عمومی دفتر ریاست الوزرا ، در دیدار با بزرگان و متنفذین قومی و دینی اهل تشیع و مناطق هزاره نشین گفت: تلاش ما این است که افغانستان به خودکفایی برسد و در این راهکار از کادرهای موجود ،بیشتر استفاده خواهد شد.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر خبر نامه یی گفته است  که داکتر عبدالواسع رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء ، با بزرگان و متنفذین قومی و دینی اهل تشیع و مناطق هزاره نشین در قصر چنار ارگ دیدار کرد.

در این دیدار ، مولوی احمدالله متقی معاون روابط عامه و استراتیژیک ریاست عمومی دفتر ریاست الوزراء، گفت امارت اسلامی به عدالت و مساوات میان اقوام کشور متعهد است و تمام اقوام را اعضای یک وجود می داند و

 نسبت به هر زمان دیگر تلاش کرده که میان اقوام افغانستان عدالت و مساوات را قایم کند .

شیخ مدار علی کريمی و داکتر محمد اکرم عارفی ، به نمایندگی از بزرگان و متنفذین اهل تشیع وهزاره جات صحبت کرده ، خواست ها و مشکلات شان را در عرصه های مختلف با رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء شریک ساختند.

داکتر ملا عبدالواسع رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء  گفت: پیروزی امارت اسلامی یک فتح بزرگ بود که به یک سمت و قوم تعلق ندارد، بلکه مربوط به تمام افغانستان است. او متعهد شد که مشکلات و دیدگاه نمایندگان اهل تشیع و مردم هزاره جات را ، به رهبری امارت اسلامی می رساند. بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا