(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)امنیت(DR)جامعهTOP(DR)

سرپرست وزارت امورداخله: درحاضرمسئولیت بزرگ و سنگین خدمت به مردم بردوش ما قراردارد باید برای حل واصلاح درچاروچوپ نظام اسلامی قدم برداریم


کابل ۳۰ اسد باختر
خلیفه سراج الدین حقانی سرپرست وزارت امورداخله امروز درمحفلی با برخی مسئولان ، علما و بزرگان قومی ارزگان گفت: ما مرحله پر از سختی و فداکاری را پشت سر گذاشتیم، اکنون مسئولیت بزرگ و سنگین خدمت بر دوش ماست تا برای حل و اصلاح در چارچوب نظام اسلامی قدم برداریم.
دفترمطبوعاتی وزارت امور داخله با ارسال خبرنامه یی به آژانس باختر نگاشته است: دراین محفل خلیفه سراج الدین حقانی سرپرست وزارت امورداخله از رشادت ها وفداکاری های مردم ارزگان تمجید نمود و از شهدا نیزیاد کرد.
سرپرست وزارت امورداخله همچنان تاکید کرد که دوران ۲۰ سال مبارزه با رنج ها و درد ها همراه بود که به نصرت پروردگار درنهات منجر به پیروزی شد.
سرپرست وزارات امور داخله در سخنان خود بار دیگر خطاب به مسئولین و مجاهدان ، تاکید کرده گفت: تکبر نکنید و به امکانات مغرور نشوید، این مرحله امتحان پروردگار متعال است، تواضع و نرمی و خوش رفتاری اختیار کنید .
وی همچنان علاوه کرد: که علیرغم محدودیت ها و امکانات مادی همچنان به شما اطمینان میدهم که انتظارات مردم در امور انکشافی و عمرانی با اتحاد و بردباری و شجاعت برآورده خواهد شد. در جهت رفع مشکلات و توسعه گام برمی داریم و انشاالله در چارچوب این نظام نیز شاهد سرعت توسعه و پیشرفت خواهیم بود.
حقانی یکبار دیگر بجای تقابل به راه تعامل مثبت با دنیا تاکید کرده گفت: ما بخاطر آرامش و ترقی مردم خود با تمام دنیا و حتی با کشور های که وطن ما را اشغال نموده بودند و همرای آنان می جنگیدیم درحال حاضر در روشنایی شریعت اسلامی و کلتور افغانی از طریق راه های دیپلوماتیک خواهان تعامل مثبت استیم و بالای آنها صدا میکنیم که مرحله‌ی زور و جنگ را به پایان رسانیدیم، بیاید به مثل کشور های دیگر بر یک محور رسمی تعریف شده احترام متقابل ارتباط داشته باشیم. روشان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا