اخبارTOPآموزش

سرپرست وزارت تحصیلات عالی:  متعهد به پیشرفت و ارتقای کیفیت تحصیلات عالی استیم

 

کابل، 17 عقرب، باختر

شیخ الحدیث مولوی ندا محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در دیدار با مسوولان و استادان پوهنتون قندهار، مشکلات و خواست های آنان را شنید .

به گزارش آژانس باختر؛ در این دیدار هیئت رهبری، استادان و کارمندان پوهنتون قندهار، شماری از مشکلات و خواست های شان  به ویژه در رابطه به شفاخانه کادری، آغاز ژورنال های بین المللی و برخی از نیازمندی ها را با سرپرست وزارت تحصیلات عالی شریک کردند.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در صحبتی ، در زمینۀ  رسیدگی به نیازمندی ها و رفع مشکلات آنان از توجۀ رهبری این وزارت اطمینان داد و بر بهبود هرچه بیشتر وضعیت تحصیلی در این نهاد تاکید کرد.

او افزود: تربیه سالم نسل جوان ، مسوولیت همه ما است و ما این مسوولیت را باید با صداقت و ایمانداری کامل انجام دهیم.

همچنان وی گفت: مسوولان امارت اسلامی و وزارت تحصیلات عالی متعهد به پیشرفت، ارتقای کیفیت و معیاری سازی تحصیلات عالی هستند و در این بخش جهت ایجاد سهولت های لازم کار می کنند.

سپس مولوی اکرام شاه ارغستانی رییس پوهنتون قندهار در رابطه به این پوهنتون معلومات داد و گفت که این نهاد تحصیلی خانۀ واقعی علم و خدمت است و از تلاش های رهبری این پوهنتون  درراستای بهبود کیفیت تحصیلی اطمینان داد .

گفتنی است که سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در جریان این سفر با مسوولان تخصصات ابراهیم نخعی (رح) نیز دیدار کرد و همچنان پیشنهاد ها و مشکلات آنان را نیز شنید.باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا