اخبارجامعه

شکایت مریض داران ازنبود انتظارگاه ودیگر امکانات درشفاخانه مرکزی بغلان

 

پلخمری، ۲۹ قوس، باختر

مریضداران از نبود انتظارگاه و سایر امکانات در شفاخانه مرکزی بغلان شکایت دارند.

امین الله باشنده ولسوالی تاله و برفک و سلطان  محمد، دو تن از پایوازان مریضان  که از یک هفته به اینسو در شفاخانه ولایتی مریضان شان بستری است، از نبود انتظارگاه،  آب،  وضوخانه،  تشناب  و برخورد نامناسب بعضی داکتران و خدمه ها شکایت نموده به آژانس باختر می گویند که مریضداران شب های  سرد زمستان را مجبور اند در فضای باز شفاخانه سپری  کنند که اکثر پایوازان خود مریض می شوند.

آنان از مسئولان شفاخانه خواستند که به این مشکل جدی مریضداران توجه کنند.

داکتر شاه ولی احمدزی مسئول شفاخانه مرکزی بغلان، انتقاد مریضداران را پذیرفت وگفت که همین اکنون  کار ساخت تشناب های عصری و  وضوخانه برای مریضداران  جریان دارد تا چند روز دیگر تکمیل خواهد گردید.

وی در رابطه به انتظارگاه گفت که قرار است ریاست صحت عامه نظر به تفاهم و  فیصله که صورت گرفته از  محوطه شفاخانه ولایتی انتقال کند که با انتقال بخش اداری صحت عامه مشکل انتطار گاه حل خواهد شد.

احمد زی داکتر در شفاخانه مرکزی بغلان، داکتران را خدمت گاران واقعی مردم خوانده وعده سپرد  که در صورت شکایت از پرسونل شفاخانه مطابق قانون با آنها برخورد صورت خواهد گرفت.

این در حالی است که تشکیل و تعمیر فعلی شفاخانه ولایتی جواب گوی نیازمندی تمام مریضان که مراجعه می کنند را ندارد. اخلاص/ دوستی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا