سیاستاخبارفرهنگTOP

عبدالواحد ریان: انتظار ما از رسانه های منطقه و اعضای ” اوآنا ” این است که تصویری واقعی از افغانستان را به جهانیان نشان دهند

کابل، 3 عقرب، باختر
عبدالواحد ریان رییس آژانس خبری باختر درحاشیۀ نشست مجمع عمومی سازمان خبرگزاری های آسیا واقیانوسیه (اوآنا) در تهران در گفت و گو با خبرنگار” ایرنا ” دیدگاه خود را درخصوص راه های بهبود همکاری های رسانه یی کشورهای عضو بیان کرد .
به گزارش آژانس باختر؛ دراین گفت و گو رییس آژانس خبری باختر گفت که مردم و حکومت افغانستان از رسانه های کشورهای عضو” اوآنا ” انتظار دارند که واقعیت های افغانستان را انعکاس دهند و به کمک مردم افغانستان بشتابند.
عبدالواحد ریان، گفت: بعد از ۲۰ سال اشغال نظامی افغانستان توسط آمریکا، امروز شرایط عمومی و امنیت افغانستان به رغم مشکلات فراوان بر جای مانده از دوران اشغالگری آمریکا؛ نسبتا خوب است.
وی تصریح کرد، انتظار ما از رسانه های منطقه و اعضای ” اوآنا ” این است که تصویری واقعی از افغانستان را به جهانیان نشان دهند.
رئیس آژانس باختر گفت: رویکرد رسانه های کشورهای عضو اوآنا در قبال افغانستان باید به گونه ای باشد که زمینۀ به رسمیت شناختن حکومت کنونی افغانستان از سوی دولت ها را فراهم کند و از این طریق به اوضاع کشور و مردم افغانستان کمک کنند.
باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا