سیاستاخبارTOP

فیصله کابینه امارت اسلامی افغانستان: طرزالعمل حفظ ارزش‌های جهادی بررسی شود

کابل، 4 عقرب، باختر

جلسۀ کابینۀ امارت اسلامی افغانستان به ریاست ملا محمد حسن آخند رئیس‌الوزرا،  برگزار شد و در آن روی موضوعات مهم بحث صورت گرفت.

به گزارش آژانس باختر؛ در خبرنامه‌یی که امروز از سوی ارگ نشر شده آمده است: در این جلسه فیصله شد تا طرزالعمل ترتیب شده از سوی وزارت اطلاعات و فرهنگ به منظور حفظ ارزش‌های جهادی وغنامندی بیشتر به همکاری اشخاص مرتبط و فنی بررسی و غرض تصمیم‌گیری به جلسۀ کابینه ارائه شود.

 کابینه، به ریاست عمومی ادارۀ امور، وظیفه سپرد که در همکاری با وزارت مالیه با ارگان‌های امارتی که در ربع دوم سال درعواید غیر مالیاتی کسر داشته اند به منظور ارزیابی اهداف تعیین شده مالی و عواید به دست آمده، جلساتی را برگزار و گزارش آن را به جلسۀ کابینه ارائه کند.

همچنان وزارت شهرسازی و مسکن و کرکت بورد افغانستان موظف شده اند که موضوع زمین ستدیوم بین المللی کرکت در ساحۀ الوخیل شهر کابل را ارزیابی و نتیجۀ آن را به جلسۀ کابینه ارائه کنند.

در پایان این جلسه، کمیسیون اقتصادی امارت اسلامی افغانستان موظف شده است که چگونگی استخراج معدن طلای ساحۀ سمتی ولسوالی چاه آب تخار را بررسی کند و نتیجۀ آن را غرض تصمیم گیری به جلسۀ کابینه ارائه کند. وهاج

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا