(DR)سیاست(DR)اخبارTOP(DR)(DR)ورزش

مربی کویتی تیم ملی فوتبال در دیدار با مولوی عبدالکبیر؛ فدراسیون فوتبال مطابق معیارهای فیفا فعالیت دارد

کابل،9 جوزا، باختر

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با مسؤلین ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و رهبری فدراسیون فوتبال٬ برحمایت امارت اسلامی از ورزشکاران تاکید کرد.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر این خبر گفته است: مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزراء امارت اسلامی با مسئولان ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و رهبری فدراسیون و اعضای تیم ملی فوتبال دیدار کرد.

در این دیدار مسئولان و اعضای تیم ملی فوتبال ضمن یادآوری از آمادگی کامل شان جهت اشتراک در جام قهرمانی آسیای مرکزی که در روزهای آینده برگزار می گردد، گفتند که با روحیه عالی و آمادگی های خوب در این مسابقات اشتراک خواهند کرد.

آنان همچنان یاد آور شدند٬ با حمایت امارت اسلامی دستاوردهای خوبی دارند و برای مسابقات آینده آسیای مرکزی نیز آمادگی گرفته اند.

عبدالله المطیری مربی تیم ملی فوتبال که شهروند کویت است، گفت: امور فدراسیون فوتبال مطابق معیارهای فیفا به پیش میرود و در این زمینه هیچ کاستی وجود ندارد و با حمایت امارت اسلامی و با تلاش های اعضای تیم٬ موفقیت های  فراتر از بازی های آسیایی نصیب این تیم خواهد شد.

یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در دو سال اخیر بازیکنان این فدراسیون ۱۴ مسابقه مهم انجام داده اند و در بیشتر آنها‌ پیروزی شده اند.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزرا خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: شما افتخار ما هستید و از اینکه جوانان افغان در هر عرصه برای کشور تلاش می کنند، جای خوشبختی است.

وی افزود که امارت اسلامی از ورزشکاران خود به طور کامل حمایت می کند و همه شرایط ممکن را برای موفقیت آنها مساعد کرده است.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا