اخبارامنیت

مسئولان محلی جوزجان: جلو بد امنی در جوزجان گرفته می شود

شبرغان،۱۱اسد، باختر

مسئولان محلی ولسوالی آقچه جوزجان می گویند: برای تامین امنیت این ولسوالی نیروی کافی در اختیار  دارند و جلو هر گونه تهدید را می گیرند.

مولوی غلام الله حیدری ولسوال آقچه جوزجان به آژانس باخترمی گوید: گزمه های سیار وکمر بند های امنیتی در حومه های این ولسوالی افزایش یافته است.

به گفته ولسوال آقچه، در حال حاضر هیچ گونه نگرانی که امنیت باشنده گان این ولسوالی را به مخاطره بی اندازد ،وجود ندارد.

حیدری می افزاید،همکاری مردم با نیروهای امنیتی منجر به کاهش جرم های جنایی در این ولسوالی شده است.

باشنده گان ولسوالی آقچه جوزجان از تامین امنیت و کاهش جرم های جنایی در این ولسوالی استقبال می کنند اما می گویند: ایجاد فرصت های شغلی زمینه را برای کاهش جرم های جنایی بیشتر  فراهم می کند.

حمید الله، یکی از باشنده گان ولسوالی آقچه جوزجان می گوید: از امنیت این ولسوالی مردم به گونه کامل رضایت دارند باید امارت اسلامی در کنار امنیت فرصت های کاری را هم مهیا نماید.

از سویی هم مسوولان امنیتی جوزجان می گویند،برای تامین امنیت مرکز و ولسوالی های جوزجان نیروی کافی در اختیار دارند و در برابر هر تهدید ایستاده گی می کنند.

داملا سراج الدین احمدی قوماندان امنیه جوزجان می گوید: نیرو های امنیتی به منظور تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ  نمی ورزند .

به گفته قوماندان امنیه جوزجان، نیروهای امنیتی به همکاری مردم  از قاچاق مواد مخدر، ترور های هدفمند، اخلال نظم عامه، سرقت های مسلحانه و اختطاف در مرکز و ولسوالی های این ولایت جلوگیری کرده اند.  خالقیار

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا