اخبارورزش

مسابقات ورزش” کی ،وان،کیک بوکسینک”در سمنگان برگزار شد

ایبک، 14 جوزا، باختر
چهل وششمین دورمسابقات ورزشی “کی وان کیک بوکسینگ تحت نام “جام شهیدان امارت اسلامی ” در شهر ایبک مرکز سمنگان امروز برگزار شد.
نورالدین مبارز مسئول ورزشی “کی وان کیک بوکسینگ” سمنگان به آژانس باخترگفت: این مسابقات از سوی فدراسیون ورزش های رزمی سمنگان به کمک مالی شاروالی شهرایبک و با هماهنگی ریاست اطلاعات و فرهنگ سمنگان برگزار شده است.
وی هدف این مسابقات را تشویق جوانان به منظور همدیگر پذیری ودوستی بین ورزش کاران رشته های رزمی ولایت ها عنوان کرد وگفت که در این دور مسابقات 120 ورزش کار، از کلپ های رزمی از ولایت های بلخ، سمنگان، کابل، بغلان، فاریاب، کندز وشهرک حیرتان اشتراک کرده اند.
وی افزود که دراین مسابقات، ورزش کاران به وزن های مختلف از 45 کیلو گرام تا 80 کیلو گرام با هم به رقابت پرداختند که حدود یک هزار تن از جوانان و ورزش کاران و مسئولان محلی سمنگان این مسابقات را تماشا کردند.
قاری عطاالله 28 ساله که در وزن 53 کیلو گرام از کلپ ورزشی ستاره رزم شهر ایبک حریف خود را از ولایت بلخ در روند اول و دقیقه چهارم شکست داد گفت که می خواهم در آینده درمسابقات رزمی که در سطح کشور وحتی خارج از کشور برگزار می شود اشتراک کنم.
گفتنی است که در این دور مسابقات مقام اول را ورزشکاران سمنگان از آن خود کردند در اخیر مسابقه به برندگان این دور مسابقات تحایف نیز توزیع شد.
محفوظ حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا