اخبارجامعهTOP

معاون اداری ریاست‌الوزرا، رسیدگی به مشکلات و نیازهای مردم و مجاهدین را مسئولیت امارت اسلامی خواند

کابل، ۱۸ دلو، باختر
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست‌الوزرای امارت اسلامی افغانستان عصر امروز با داملا محمد شعیب رسالت والی فاریاب، داملا محمد نادر حقجو معاون والی سرپل و جمعی از علماء و مجاهدین این ولایت‌ها دیدار کرد.
بر اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست‌الوزرا به آژانس باختر؛ در این دیدار داملا محمد شعیب رسالت به نمایندگی از دیگران صحبت کرد و در مورد وضعیت اجتماعی، اقتصادی، امنیتی، تعلیم و تربیه، صحت، حکومت‌داری محلی و سرنوشت مجاهدین در ولایت‌های یاد شده معلومات داد.
وی توجه به تعلیم و تربیه، بخش صحت، مدارس دینی و راه‌های مواصلاتی مراکز به ولسوالی‌ها و آغاز دوبارۀ پروازهای ملکی به آن ولایات را از نیازهای اساسی مردم فاریاب و سرپل خواند و از مسئولان امارت اسلامی خواست که در زمینۀ موضوعات فوق به خصوص به مجاهدین توجه صورت گیرد.
بعد، معاون اداری ریاست‌الوزرا در صحبتی، توجه و رسیدگی به مشکلات و نیازهای مردم و مجاهدین را مسئولیت اداره های محلی و مرکزی امارت اسلامی خواند و افزود: تمام مسئولان در مرکز و ولایات خود را مکلف به خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم و مجاهدین می‌دانند.
وی خاطر نشان کرد که رسیدگی به موضوعات تعلیم و تربیه، مدارس دینی، صحت، راه‌های مواصلاتی معیاری و ایجاد تسهیلات برای مسافرین در بخش پروازهای ملکی در اولویت کاری مسئولان قرار دارد و وعده سپرد که به موضوعات متذکره در چهارچوب امکانات دست داشته، رسیدگی خواهد شد.
وهاج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا