اخبارTOPجامعه

معاون اداری ریاست الوزرا : تطبیق پروژه‌های انکشافی را جهت توسعه و آبادانی کشور، مهم عنوان کرد

کابل، 19 دلو، باختر
معاون اداری ریاست الوزرا در دیدار ، با جمعی از علما،مسئولان و مجاهدین کندز، تطبیق پروژه‌های انکشافی را جهت توسعه و آبادانی کشور، مهم عنوان کرد.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر این خبر گفته است: مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا، با ملا رحمت الله محمد اکا قوماندان قول اردوی ۲۰۳ منصوری، مولوی حبیب الرحمن صهیب معاون والی کندز و جمعی از مسؤلان و مجاهدین آن ولایت، دیدار کرد.
در این دیدار، ملا رحمت الله محمد اکا به نمایندگی از دیگران صحبت نمود و در مورد وضعیت اجتماعی، امنیتی، اقتصادی و مشکلات مردم آن ولایت معلومات داد.
قوماندان قول اردوی ۲۰۳ منصوری، از مجاهدت و فداکاری‌های مردم و مجاهدین کندز، در زمان جهاد علیه اشغال گران خارجی و استقرار دوبارۀ نظام اسلامی یادآوری نموده گفت: مردم و مجاهدین این ولایت مانند، همیشه حامی و پشتیبان نظام اسلامی خواهند بود.
وی هم‌چنان، به مشکلات مردم در زمینه‌های تعلیم و تربیه، کمبودمدارس دینی، کمبود خدمات صحی و نبود راه‌های مواصلاتی اشاره کرد و از مسئولان امارت اسلامی تقاضا نمود، تا برای رفع مشکلات مردم کندز، پروژه های عمرانی راه اندازی کنند.
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا رشادت‌های مردم و مجاهدین این ولایت، در دورۀ جهاد جهت ختم اشغال و برقراری دوبارۀ نظام اسلامی در کشور تحسین نموده، گفت که ملت و مجاهدین افغانستان خصوصاً کندز، صحنۀ کم نظیری از تاریخ را در بیست سال اخیر، رقم زدند.
معاون اداری ریاست الوزرا، تطبیق پروژه‌های انکشافی را جهت توسعه و آبادانی کشور، مهم عنوان کرد و افزود که امارت اسلامی در حد توان این پروژه‌ها را در تمام ولایات کشور تطبیق خواهد کرد. بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا