اخبارسیاستTOP

معاون اداری ریاست الوزرا : در بیست سال گذشته به دلیل عدم توجه به زیرساخت‌ها، عده از مردم به مواد مخدر معتاد و به فقر و بیکاری مواجه گردیدند.

کابل ۲۷جدی باختر
معاون اداری ریاست الوزراء در دیدار با نمایندۀ کریم آغاخان در افغانستان ، گفت در بیست سال گذشته به دلیل عدم توجه به زیرساخت‌ها، عده از مردم به مواد مخدر معتاد و به فقر و بیکاری مواجه گردیدند.
دفتر مطبوعاتی ریاستالوزرا امروز با نشر خبر نامه یی گفته است .
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی با اکبرعلی پسنانی نمایندۀ کریم آغاخان در افغانستان، دیدار نمود.
در این دیدار، ابتداء نماینده کریم آغا خان از حمایت مسئولین امارت اسلامی از فعالیت‌های ای بنیاد در افغانستان، قدردانی نمود.
وی با بیان اینکه بنیاد آغاخان برنامه‌های خود را در افغانستان ادامه میدهد، گفت که آنها به قوانین امارت اسلامی پابند بوده و می باشند.
نمایندۀ آغاخان در افغانستان افزود که آنها مانند سال‌های گذشته تلاش می‌کنند برای مردم افغانستان فرصت‌های کاری را فراهم نموده در بخش های صحت، انرژی و امور بشری به فعالیت های خود ادامه دهند.
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء از فعالیت‌ها و کارکردهای بنیاد بنیاد آغا خان در بخش های صحی و بشری در افغانستان، تقدیر نمود.
معاون اداری ریاست الوزراء گفت: در بیست سال گذشته به دلیل تداوم جنگ‌ها، مواد مخدر و عدم توجه به زیرساخت‌ها، عده از مردم به مواد مخدر معتاد و به فقر و بیکاری مواجه گردیدند.
وی خاطرنشان کرد که در زمینه های یاد شده خواهان بیشتر شدن کمک های صحی و بشری برای مردم افغانستان هستیم و امارت اسلامی از همکاری با فقراء و مستحقین حمایت می کند.
بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا