سیاستاخبارTOPصحت

معاون اداری ریاست الوزرا: کارمندان صحی کشور جزء فداکارترین قشر جامعه است

کابل، 20 اسد، باختر
معاون اداری ریاست الوزرا می گوید کارمندان صحی کشور جز فداکارترین قشر جامعه است و تلاش های آنان قابل قدر می باشد.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرای امارت اسلامی امروز با نشر خبر نامه یی گفته است که مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان در حالیکه داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه وی را همراهی می‌کرد از شفاخانه‌های صدری و عاجل ابن سینای شهر کابل بازدید کرد.
نخست مسئولین شفاخانه های یاد شده ضمن استقبال از بازدید معاون اداری ریاست الوزرا اظهار داشتند که بازدید هیئت رهبری امارت اسلامی مایۀ امید و مسرت برای مسئولین و کارمندان صحی این شفاخانه ها می‌باشد.
آنان گزارشی از مشکلات موجود در این شفاخانه ها را به معاون اداری ارائه کرده بیان کردند که علاوه بر سایر مشکلات، عمده‌ترین مشکلی که در حال حاضر شفاخانه‌های صدری و عاجل ابن سینا با آن مواجه است، نبود تعمیر کافی می‌‌باشد.
آنان از رهبری امارت اسلامی تقاضا کردند که به مشکلات موجود توجه خاص کنند.
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی، کارمندان صحی کشور را جز فداکارترین قشر جامعه بر شمرد و از تلاش و کوشش‌های کارمندان صحی در سرتاسر کشور خصوصا کارکنان این شفاخانه‌ها ابراز قدردانی نمود.
معاون اداری ریاست الوزرا همچنان بعد از شنیدن مشکلات و پیشنهادات مسئولین شفاخانه‌های مذکور، وعده سپرد که مسئولین امارت اسلامی درباره حل مشکلات آنان هر نوع سعی و کوشش خود را انجام خواهند داد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا