سیاستاخبارTOPورزش

معاون رییس‌الوزرا: ورزشکاران را مانند وجود خود می‌دانیم

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا ناوقت روز گذشته اعضای تیم ملی فوتبال نوزده سال را به حضور پذیرفت و آنان را با هدایای مادی و معنوی، مورد تقدیر قرار داد.

در این دیدار، ابتدا مولوی عبدالکبیر پیروزی تیم ملی فوتبال نوزده سال افغانستان در برابر تیم ملی عمان را ستایش نمود و آن‌را به فدراسیون فوتبال تبریک گفت.

وی افزود که ورزشکاران تیم‌های ملی کشور همیشه به مردم خوشی به ارمغان آورده اند و اطمینان داد که امارت اسلامی به تمام معنی از ورزشکاران کشور حمایت می‌کند.

مولوی عبدالکبیر پیروزی ورزشکاران را عزت و افتخار افغانستان خواند و تعهد کرد که بخاطر تشویق و پیشرفت آنان با نهادهای ورزشی همکاری دوامدار خواهد کرد.

وی افزود که ما متعهد به پیشرفت و تلاش ورزشکاران هستیم و آنان را بدون هیچ‌گونه استثنا، مانند وجود خود می‌دانیم.

در این دیدار معاون سیاسی ریاست الوزراء با اهدای پول نقد به ورزشکاران تیم ملی فوتبال و مسئولین فدراسیون فوتبال، آنان را مورد تشویق قرار داد.

همچنان انجنیر نظر محمد مطمئن رئیس عمومی کمیته ملی المپیک و تربیت بدنی، حافظ احمد جان معاون مسلکی و فنی این نهاد و محمد یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال، ضمن ارائه معلومات در خصوص فعالیت‌های شان به معاون سیاسی ریاست الوزراء، از توجه و تشویق موصوف از ورزشکاران تشکر کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا