سیاستاخبارTOP

معاون سیاسی ریاست الوزراء : امارت اسلامی افغانستان برای تحکیم وحدت در کشور و تامین ثبات اقتصادی، امنیتی و سیاسی تلاش میکند

کابل، ۲۳ اسد، باختر
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با رئیس مشرانو جرگه حکومت قبلی گفت که امارت اسلامی افغانستان برای تحکیم وحدت در کشور و تامین ثبات اقتصادی، امنیتی و سیاسی تلاش میکند.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرای امارت اسلامی امروز با نشر خبر نامه یی گفته است؛ مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان با فضل هادی مسلمیار رئیس مشرانو جرگه حکومت گذشته دیدار کرد .
در این دیدار ابتدا فضل هادی مسلمیار نظریات، پیشنهادات و مشورت های خود را با معاون سیاسی ریاست الوزرا شریک ساخت و در مورد وضعیت جاری صحبت کرد.
سپس مولوی عبدالکبیر گفت که آغوش امارت اسلامی به تمام افغان ها باز است و بالای تمام افغان های مقیم در خارج صدا میکنیم تا به کشور خویش برگردند. امروز فضای برادری در افغانستان مهیا شده و زمان آن فرارسیده است تا تمام افغان ها برای آبادی و پیشرفت کشور مشترکاَ آستین بر زنند.
معاون سیاسی ریاست الوزراء افزود که امارت اسلامی افغانستان برای تحکیم وحدت در کشور و تامین ثبات اقتصادی، امنیتی و سیاسی تلاش میکند.
بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا