اخبارسیاستTOPجامعه

معاون سیاسی ریاست الوزراء: در نظام کنونی اسلامی، مال، عزت و ناموس مردم مصئون است

 

کابل باختر 9 قوس

معاون سیاسی ریاست الوزا دردیداربا شماری از بزرگان قومی، متنفذین و جوانان گفت که درنظام کنونی اسلامی، مال، عزت و ناموس مردم مصئون است.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشرخبرنامه یی گفته است  که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان، با شماری از بزرگان قومی، متنفذین و جوانان میدان وردک، بغلان، تخار، کاپیسا، پنجشیر و پروان دیدار کرد.

دراین دیدار، محمد رحیم و حاجی عبدالواحد حقجو، به نمایندگی از دیگران صحبت نموده، گفتند که در نظام اسلامی کنونی دروازه های دفاترمسؤولین، بدون کدام تبعیض بر روی ملت باز است.

سخنرانان ، خواهان توجه به متقاعدین ملکی و نظامی و پرداخت به موقع حقوق آنان شدند.

همچنان آنان از هرگونه همکاری با امارت اسلامی اطمینان دادند و مشکلات ولایات شان را در عرصه های مختلف با معاون سیاسی ریاست الوزراء شریک ساختند.

 

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء، از دیدار با آنان ابراز خرسندی کرده گفت که نظام اسلامی ،خواست هر افغان است و این نظام به همکاری قوی افغان ها، به میان آمده است.

مولوی عبدالکبیر افزود که در نظام کنونی اسلامی، مال، عزت و ناموس مردم مصئون است.

معاون سیاسی ریاست الوزراء وعده سپرد که در خصوص رسیده گی به تمام مشکلات پیشنهادی، به مسئولین ادارات مربوطه، هدایات لازم خواهد داد و راه های حل را جستجو خواهد کرد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا