(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)اقتصاد(DR)فرهنگ(DR)جامعهTOP(DR)

معاون سیاسی ریاست الوزرا : امارت اسلامی به ارتقای سطح زندگی مردم توجه جدی داشته و تمرکز زیاد آن بر آماده سازی خدمات به مردم است

کابل، 19 اسد، باختر

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با شماری از علما و بزرگان ولسوالی های مختلف ولایت ننگرهار گفت: امارت اسلامی به ارتقای سطح زندگی مردم توجه جدی داشته و تمرکز زیاد آن بر آماده سازی خدمات به مردم است.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا با نشر این خبر گفته است که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان  با شماری از علما و بزرگان ولسوالی های مختلف ولایت ننگرهار دیدار نمود.

در این دیدار علمای کرام و بزرگان قومی در خصوص همکاری مسؤولین امارت اسلامی با مردم در ولایت ننگرهار صحبت کردند و اطمینان دادند که تمام اقوام ساکن این ولایت با مسؤولین محلی در تحکیم امنیت هماهنگ می باشند.

آنان افزودند که مردم مناطق سرحدی ننگرهار بی بضاعت می باشند، بنابراین حکومت، موسسات کمک دهنده و بنیادهای خیریه با مردم کمک عاجل نمایند.

آنها همچنان به خراب بودن سرک ها و کمبود خدمات صحی در برخی مناطق اشاره کردند و خواستار توسعه آن مناطق شدند.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا به آنان گفت که مردم ننگرهار در تمام ادوار جهاد مانند سایر افغان ها فداکاری های زیادی کرده و در استقلال افغانستان نقش مهمی ایفا کرده اند.

وی افزود که در امور آبادی کشور، امارت اسلامی به ارتقای سطح زندگی مردم توجه جدی داشته و تمرکز زیاد آن بر آماده سازی خدمات به مردم است.

مولوی عبدالکبیر به علما و متنفذین ننگرهار اطمینان داد که به حل مشکلات آنان توجه جدی خواهد شد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا