(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)اقتصادTOP(DR)(DR)جامعه

معاون سیاسی ریاست الوزرا :  امارت اسلامی برای آبادی افغانستان و تقویت اقتصادی خانواده ها  تلاش می کند

کابل،2 جوزا، باختر

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با شماری از بزرگان قومی بغلان گفت که امارت اسلامی برای آبادی افغانستان و تقویت اقتصادی خانواده ها  تلاش می کند و مردم باید مطمئن باشند که در این بخش نیز پیشرفت هایی حاصل خواهد شد.

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر این خبر گفته است: مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزراء با شماری از بزرگان قومی بغلان دیدار نمود.

در این دیدار  بزرگان بغلان گفتند: مردم  از تامین امنیت کامل خرسند هستند و نیاز است که رهبران حکومت تلاش های خود را در سکتور اقتصادی بیشتر سازند. اقوام ساکن در بغلان در هر شرایطی در کنار امارت اسلامی ایستاده اند.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی و کفیل ریاست الوزراء  امارت اسلامی گفت که هدف جهاد تشکیل حکومت اسلامی بود و امارت اسلامی  به بازوی ملت و قربانی ها به این هدف رسیده و اکنون لازم است که افغانان در کنار حکومت قرار داشته باشند تا به نظام اسلامی آسیب نرسد. امارت اسلامی به مشورت های نیک بزرگان قومی، متنفذین و علما ارزش قایل است و انتظار چنین مشوره ها را دارد.

او افزود که امارت اسلامی  برای آبادی افغانستان و تقویت اقتصادی خانواده  تلاش می کند و ملت باید مطمئن باشند که در این بخش نیز پیشرفت های حاصل خواهد شد. بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا