(DR)سیاست(DR)اخبارTOP(DR)(DR)ورزش

معاون سیاسی ریاست الوزرا : ورزشکاران اطمینان داشته باشند که امارت اسلامی از بازیکنان و ورزشکاران حمایت می کند


کابل باختر ۲۱ثور
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با سرپرست ریاست عمومی کمیته ملی المپیک و سپورت گفتورزشکاران اطمینان داشته باشند که امارت اسلامی از بازیکنان و ورزشکاران حمایت می کند.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر خبر نامه یی گفته است.
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی با مولوی عبدالودود حقانی سرپرست ریاست عمومی کمیته ملی المپیک و سپورت و هیات همراه اش دیدار نمود
در این دیدار که رهبری و شماری از ورزشکاران این اداره نیز حضور داشتند، مولوی عبدالودود حقانی در مورد پلان ها و پیشنهادات خود به معاون سیاسی ریاست الوزراء معلومات داده، گفت که فعالیت های اداره یاد شده برعلاوه ولایات به ولسوالی ها هم گسترش یافته، میان ورزشکاران هماهنگی به وجود آمده و آنان دستآوردهای خوب دارند.
موصوف همچنان گفت که ورزشکاران افغان در آینده بخاطر اشتراک در مسابقات المپیک و سایر بازی های منطقوی و جهانی علاقمندی و آمادگی دارند و خواستار حل مشکلات در این بخش گردید.
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا
‏ افزود که ورزشکاران همیشه برای افغانستان افتخار آورده‌ اند و امارت اسلامی تلاش می کند تا مشکلات ورزشکاران و مشکلات موجود در ادارات ورزشی را حل نماید.
معاون سیاسی ریاست الوزراء گفت که ورزشکاران با خاطر مطمئن به آمادگی ها و تمرینات خویش ادامه دهند و اطمینان داشته باشند که امارت اسلامی از بازیکنان و ورزشکاران خویش حمایت می کند.
مولوی عبدالکبیر اطمینان داد که در رابطه به اشتراک ورزشکاران افغان در مسابقات المپیک، بخاطر حل مشکلات شان به ادارات مربوطه هدایت خواهد داد.
بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا