(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)جامعهTOP(DR)

معاون والی بلخ؛ آماده همکاری با نهاد‌‌های بین المللی مطابق به اصول امارت اسلامی و دساتیر شرعی استیم


بلخ، ۱۱ جوزا، باختر
مولوی نور الهادی ابو ادریس، معاون والی بلخ میگوید؛ اداره محلی بلخ آماده همکاری با نهاد‌‌های بین المللی مطابق به اصول امارت اسلامی و دساتیر شرعی است.
به گزارش آژانس باختر؛ مولوی نورالهادی ابو ادریس، در دیدار با نماینده سازمان ملل در امور زنان و نماینده دفتر یوناما در شمال زون، این گفته ها را بیان داشت.
در این دیدار الیسون دیویدیان نماینده سازمان ملل در امور زنان با ارائه گزارش کامل از فعالیت‌های شان گفت که هدف آنان تقویت اقتصاد افغانستان، کمک با مردم بی‌بضاعت و مهیا ساختن زمینه کار برای زنان و مردان افغانستان است وبرای پیشبرد این هدف٬ آنان پروژه‌های عمرانی و بشری را درولایت‌های پیاده می‌کنند و تلاش دارند تا با فراهم سازی کار مسلکی برای آن زنان که نفقه ‌آور خانواده های شان اند ، اقتصاد این خانواده ها را بهتر سازند.
همین‌گونه، روبین کلپین، گفت که آنان همواره تلاش دارند تا در هماهنگی با حکومت و مردم افغانستان، پروژه‌های شان را تطبیق و زمینه کار را برای مردم فراهم کنند.
مولوی نورالهادی ابو ادریس، معاون والی بلخ با قدردانی از فعالیت‌های نهاد‌ های مدد رسان در افغانستان گفت: مسئولان محلی این ولایت آماده هرنوع همکاری با این نهاد‌ّها هستند و این نهاد ها باید به اساس اصول امارت اسلامی و شریعت اسلامی در افغانستان فعالیت کنند. ربانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا