اخبارفرهنگجامعه

معین امور جوانان: امارت اسلامی توجۀ ویژه به جوانان دارد

تالقان، 5عقرب، باختر

مناظره علمی زیر نام “آیندۀ درخشان برای جوانان” با اشتراک معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ در تخار برگزارشد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در این مناظره صدها جوان دانشجو، استادان دانشگاه و مسوولان نهاد های ملکی شرکت داشتند.

 انصارالله انصاری، رئیس اطلاعات و فرهنگ تخار هدف از راه اندازی این برنامه را معرفی برنامه های جدید امارت اسلامی در قبال جوانان و شنیدن دیدگاه ها، چالش ها و پیشنهاد های جوانان عنوان کرد.

قاری محمد یونس راشد، معین امور جوانان  وزارت اطلاعات وفرهنگ پیرامون برنامه های جدید امارت اسلامی برای رشد و توانمند سازی جوانان صحبت کرد وافزود که رهبری امارت اسلامی افغانستان توجه ویژه به جوانان دارد و حکومت خود را متعهد و مسئول به حمایت از جوانان می داند.

وی گفت که به زودی شبکه های جوانان در سطح ولایات و ولسوالی های کشور ایجاد می شود و برنامه های آموزشی کوتاه مدت به خاطر ارتقای ظرفیت و اصلاح فکری جوانان راه اندازی خواهد شد.

معین امور جوانان همچنان افزود که قرار است به زودی صندوق حمایت از جوانان به خاطر خودکفایی و بهبود وضعیت اقتصادی جوانان به همکاری مشترک نهاد های بین المللی و حکومت ایجاد شود.

دراخیر مناظره، جوانان دیدگاه ها، چالش ها و پیشنهادهای شان را با معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کردند و بر پی گیری خواسته های شان از سوی حکومت تأکید کردند. معین امور جوانان وعده سپرد که به خواست ها و مشکلات جوانان رسیدگی می شود.رووف زاده – حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا