اخباراقتصادTOP

معین وزارت فواید عامه: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ساخت و ترمیم شاهراه‌های مهم و حیاتی، اولویت کاری ما است

کابل، 3 اسد، باختر
مولوی عبدالکریم فاتح معین تخنیکی وزارت فواید عامه در دیدار با مسئولان شماری از شرکت‌های افغانی و ایرانی، روی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و تطبیق پروژه‌های جدید در کشور بحث و تبادل نظر کرد.
به گزارش آژانس باختر؛ دفتر مطبوعاتی وزارت فواید عامه امروز با نشر خبرنامه‌یی نگاشته است که در این دیدار معین تخنیکی این وزارت در مورد پروژه‌های وزارت معلومات داده، گفته است که تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ساخت و ترمیم شاهراه‌های مهم و حیاتی، در اولویت کاری آنان قرار دارد.
فاتح خاطر نشان کرده است؛ هرگاه به پروژه‌های نیمه تمام در کشور توجه نشود، کارهای انجام شدۀ پروژه‌ها و مصارفی که صورت گرفته است، هدر خواهد شد.
وی هم‌چنان از مسئولان شرکت‌های یاد شده خواسته است که در گام نخست روی پروژه‌های نیمه تمام این وزارت سرمایه‌گذاری کنند و به منظور ساخت شاهراه‌ها و سرک‌ها، طرح مشخص خود را با وزارت فواید عامه شریک کنند.
در همین‌حال، مسئولان شرکت‌های خصوصی ساختمانی ایرانی و افغانی، در مورد پروژه‌های را که تکمیل کرده‌اند؛ معلومات داده و به ساخت و تطبیق پروژه‌های انکشافی وزارت فواید عامه ابراز علاقه‌مندی کرده‌اند.
گفتنی است که شماری از شرکت‌های “مشترک المنافع” ساختمانی خصوصی افغانی و ایرانی، جهت تطبیق پروژه‌های انکشافی در کشور به گونۀ مشترک کار و فعالیت می‌کنند.
وهاج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا