(DR)اخبار(DR)فرهنگ(DR)جامعهTOP(DR)

ملاخیرالله خیرخواه: رسانه‌ها باید باعث وحدت میان مردم شوند

تالقان، 13سنبله، باختر

ملاخیرالله خیرخواه، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ و مولوی حیات الله مهاجر فراهی، معین امور نشرات این وزارت امروز با شماری از نمایندگان رسانه‌های ولایت تخار در باره‌ی راه‌های رسیدگی به خواست‌های مسئولان رسانه‌ها و قانونمند سازی فعالیت رسانه‌ها، بحث و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ از نمایندگان رسانه‌ها خواست تا نشرات شان را طوری تنظیم کنند که باعث وحدت و همدلی میان مردم افغانستان شود.

ملا خیرالله خیرخواه افزود: وزارت اطلاعات وفرهنگ متعهد به رفع چالش‌های رسانه‌ها است، اما در کنار آن از رسانه‌ها می‌خواهد تا جلوه‌های اصلی خبر را بررسی کنند و از نشر مسایلی که مغایر ارزش‌های اسلامی و عنعنات افغانی باشد، خود داری نماید.

او همچنان گفت که رسانه‌ها باید فعالیت‌های شان را طوری عیار کنند که باعث وحدت و همدلی میان مردم شود.

در این نشست مهاجر فراهی، معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ به نمایندگان رسانه‌های تخار در باره برنامه‌‌های وزارت اطلاعات و فرهنگ در زمینه‌ی پویایی و کارایی رسانه‌ها در راستای منافع ملی و در پرتو ارشادات اسلامی سخن گفت و افزود، روند توزیع کارت‌های خبرنگاری برای خبرنگاران در مرکز آغاز شده است و به زودی این روند در ولایات نیز آغاز می‌شود.

در پایان نشست، نمایندگان رسانه‌ها از حمایت امارت اسلامی استقبال کردند و گفتند هر زمانی که به مشکل بر می‌خورند، مسئولان یکجا با آنها، در رفع آن می‌کوشند.ختم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا