اخبارجامعهTOP

مناظره وگفتمان میان جوانان و معین وزارت اطلاعات و فرهنگ در بلخ برگزارشد

 

مزار شریف،20 قوس ، باختر

مناظره و گفتمان میان معین امور جوانان  وزارت اطلاعات و فرهنگ و شماری از جوانان، استادان، محصلین و سرمایه گذاران درشهرمزارشریف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر، در این مناظره ، شماری از جوانان، استادان و تجار ،دیدگاه و نظر شان را در عرصه های گونه گون  با قاری  محمد یونس راشد معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ مطرح کردند.

قاری محمد یونس راشد در صحبتی گفت: ما تمامی مشکلات و چالش هایی که سد راه جوانان، استادان، صنعت کاران و محصلان وجود دارد ،بررسی و به آن رسیده گی خواهیم کرد.

راشد افزود که امارت اسلامی افغانستان، تمامی تلاش های خود را برای خودکفایی کشوروبازسازی و زمینه های کاری بیشتر برای جوانان به کار خواهد برد.

وی در ادامه گفت: نسبت به گذشته، زمینه سرمایه گذاری در کشور مهیا شده است و تاجران و صنعت کاران می‌توانند درهرگوشه کشور سرمایه گذاری کنند و زمینه های کار و فعالیت بیشتر را برای جوانان فراهم کنند.

راشد افزود “ما به استادان انجنیران و جوانان تحصیل یافته نیاز داریم واین تنها از مسیر کسب علم و دانش میسر شده می تواند.”

بربنیاد یک خبر دیگر،معین امور جوانان وزرات اطلاعات و فرهنگ دیروز از رادیو و تلویزیون خصوصی آرزو دیدارکرد.

در این دیدار، خواجه عبدالبصیر عابد رئیس رادیو و تلویزیون خصوصی آرزو در باره محتوا و گذشته کاری این رسانه معلومات داد.

قاری محمد یونس راشد معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، ازکار و فعالیت متنوع رادیو تلویزیون خصوصی آرزو، اظهارخوشی کرد و گفت: رسانه ها هوش، گوش و زبان ملت هستند و امارت اسلامی از رسانه های همگانی حمایت کرده و امنیت کامل آنان را تأمین می کند.شریفی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا