اخبارفرهنگTOP

مولوی سعدالدین سعید: درهرنظام به منظور بهبود امور باید قوانین و سلسلۀ مراتب رعایت شود

کابل، 26 اسد، باختر
برنامۀ آشنایی با قوانین خدمات ملکی که برای کارمندان جدید وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزارشده بود، با توزیع تصدیقنامه ها به شاملان آن، پایان یافت .
به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در این برنامه که سه روز ادامه یافت 35 تن از کارمندان جدید وزارت اطلاعات وفرهنگ اشتراک کرده بودند.
در این برنامه نخست مولوی سعدالدین سعید معین مالی، اداری و گرځندوی وزارت اطلاعات وفرهنگ، برنامۀ آموزشی آشنایی با قوانین خدمات ملکی را در ارتقای ظرفیت کارمندان جدید وزارت اطلاعات وفرهنگ گام نیک دانست.
وی تاکید کرد که درهرنظام به منظور بهبود امور باید قوانین و سلسلۀ مراتب رعایت شود تا امور به صورت بهتر پیش برود.
همچنان از شاملان این برنامۀ آموزشی و سایر کارمندان و مسوولان خواست که در راستای خدمت صادقانه به نظام اسلامی و مردم کشور، ازهیچگونه تلاش دریغ نورزند و کار های مراجعین در اداره مربوط شان معطل نکنند.
بعد، ویس الدین ویس معاون ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی، درصحبت هایش در رابطه به مسوولیت های این نهاد در قبال مامورین خدمات ملکی توضیحات داد و گفت که درهر ادارۀ که قوانین و مسوولیت ها رعایت شود در امور آن اداه موانع ایجاد نمی شود .
گفتنی است که در این برنامه آموزشی دررابطه به حقوق، مکلفیت و امور ذاتی کارکنان خدمات ملکی در قانون کار کنان خدمات ملکی، مقررۀ ذاتی و طرزسلوک و همچنان حقوق، مکلفیت، طرز ارزیابی اجراات کار کنان خدمات ملکی در طرزالعمل ارزیابی اجراات کار کنان خدمات ملکی، بحث صورت گرفته است .
دراخیر این برنامه معین مالی، اداری و گرځندوی، معاون ادارۀ خدمات ملکی و رییس منابع بشری وزارت اطلاعات وفرهنگ، تصدیقنامه های شامل این برنامه را توزیع کردند.
باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا