سیاستاخبارTOP

مولوی عبدالسلام حنفی: ایجاد فرصت‌های کاری برای مردم افغانستان، از تعهدات امارت اسلامی است

کابل، ۳ جدی، باختر
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست‌الوزرای امارت اسلامی افغانستان امروز با مولوی ضیاءالرحمن مدنی والی تخار و شماری از مجاهدین این ولایت دیدار کرد.
بر اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست‌الوزرا به آژانس باختر؛ در این دیدار، مولوی ضیاءالرحمن مدنی به نمایندگی از دیدارکنندگان صحبت کرد و گزارشی از وضعیت اجتماعی، اقتصادی، حکومتداری و وضعیت مجاهدین تخار را با معاون اداری ریاست‌الوزرا شریک کرد.
والی تخار ناکافی بودن تعداد حوزه‌های امنیتی شهر تالقان، غصب زمین‌های عامه از سوی غاصبین، قطع غیر قانونی جنگلات، بی سرنوشتی شماری از مجاهدین، تخریبات دریای آمو در ولسوالی درقد و نبود سرک‌های مواصلاتی معیاری را از مشکلات عمدۀ این ولایت عنوان کرد.
وی از مسئولان امارت اسلامی خواست که در راستای حل مشکلات یاد شده بخصوص ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان این ولایت توجه خاص کنند.
در همین‌حال، معاون اداری ریاست‌الوزرا در صحبتی، قربانی‌ها و جان‌فشانی‌های مردم و مجاهدین تخار را در تاریخ کم‌نظیر توصیف کرد و مورد قدردانی قرار داد.
وی ایجاد فرصت‌های کاری برای ملت افغانستان را از تعهدات امارت اسلامی عنوان کرد و بیان داشت که طبق هدایت عالیقدر امیرالمؤمنین (حفظه الله) در تشکیل سال آینده همۀ مجاهدین شامل خواهند شد و نیز مسئولان امارت اسلامی تمام تلاش خود را جهت حل مشکلات همه مردم بخصوص مردم تخار به کار خواهد بست.وهاج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا