اخبارسیاستTOP

مولوی عبدالکبیر: امارت اسلامی متعهد به حل مشکلات اصناف است

 

کابل 14 جدی باختر

معاون سیاسی ریاست الوزراء در دیدار با شماری از اعضای اتحادیه موترهای باربری گفت که امارت اسلامی به حل مشکلات تمام اصناف متعهد است.

دفترمطبوعاتی ریاست الوزراء امروز، با نشر خبر نامه یی گفته است که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء، با شماری از اعضای اتحادیه موترهای باربری در قصر سپیدار، دیدار کرد.

دراین دیدار، سمیع الله پهلوان رئیس اتحادیه یاد شده، به نمایندگی از دیگران در مورد تعداد و شیوه کار موترهای باربری،و وضعیت تجارت در افغانستان به معاون سیاسی ریاست الوزراء معلومات داد.

وی گفت که با استقرار دوباره امارت اسلامی، در فعالیت وسایط باربری سهولت ایجاد شده، اخاذی ها از بین رفته، امنیت تامین و سرعت کارها بیشتر شده است.

همچنان موصوف پاره یی ازمشکلات مالکان موترهای باربری و راننده ها را مطرح کرد.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء برای آنان همکاریش را در حل مشکلات آنان بیان کرد و یاد آور شد که نظریات و پیشنهادات  شان را  با مراجع مربوط در میان می گذارد.

بر بنیاد یک خبر دیگر؛ مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء با  اعضای رهبری شورای مردمی ساحه  ریشخور شهر کابل، دیدار کرد.

درهنگام  این دیدار، مولوی مخدوم عبدالسلام سعادت معین وزارت کار و امور اجتماعی نیز حضور داشت٬ عبدالعزیز رئیس شورای مردمی ساحه  ریشخور به نمایندگی از دیگران  بخشی از مشکلات مردم آن منطقه را با معاون سیاسی ریاست الوزراء در میان گذاشت.

مولوی عبدالکبیرمعین سیاسی ریاست الوزراء،  به اعضای شورا رهبری منطقه ریشخور اطمینان داد که مشکلات شان را با نهادهای ذیربط در میان گذاشته و اقدامات لازم را برای حل آن انجام خواهند داد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا