(DR)اخبار(DR)سیاست(DR)اقتصادTOP(DR)(DR)جامعه

مولوی عبدالکبیر : به ادارات مربوطه هدایت داده شده است تا به آسیب دیدگان سیلاب ها رسیدگی عاجل نمایند


کابل،8 اسد، باختر
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با شماری از علما، متنفذین و بزرگان قومی ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا گفت: به ادارات مربوطه هدایت داده است تا به آسیب دیدگان سیلاب ها رسیدگی عاجل نمایند.
دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر این خبر گفته است که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا با شماری از علما، متنفذین و بزرگان قومی ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا دیدار نمود.
در این دیدار علمای یاد شده ضمن ابراز خرسندی از تحکیم نظام اسلامی در کشور، از حمایت شان اطمینان داده، گفتند که در دوسال گذشته تغییرات مثبت قابل ملاحظه آمده و این سلسله باید ادامه یابد. بزرگان قومی در رابطه به زیان های ناشی از سیلاب های اخیر در ولسوالی متذکره به معاون سیاسی ریاست الوزرا معلومات داده، افزودند که برای آسیب دیدگان سیلاب در ارگون، رسیدگی لازم صورت نگرفته است.
همچنان آنان خواست ها و پیشنهادات شان را در زمینه های تعلیم، صحت و بازسازی شریک ساختند.
مولوی عبدالکبیر به بزرگان و متنفذین یادشده، بخاطر آسیب های ناشی از سیلاب های اخیر ابراز تاسف نموده، افزود که به ادارات مربوطه هدایت داده است تا به آسیب دیدگان رسیدگی عاجل نمایند و در آینده بخاطر جلوگیری از چنین حوادث در چوکات امکانات دست به کار شوند.
مولوی عبدالکبیر در اخیر سخنانش به بزرگان و متنفذین قومی متذکره اطمینان داد که بخاطر رسیدگی به سایر پیشنهادات شان به ادارات مربوطه هدایات لازم خواهد داد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا