(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)جامعهTOP(DR)

مولوی عبدالکبیر: تلاش داریم که در بخش‌های مختلف برای آبادی کشور کارهای اساسی را انجام دهیم

کابل، ۲ سنبله، باختر

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزراء در دیدار با شماری از بزرگان و متنفذین قومی پکتیا گفت که امارت اسلام تلاش دارد، در بخش‌های مختلف برای آبادی کشور کارهای اساسی را انجام دهد.

دفتر مطبوعاتی این معاونیت، در خبرنامه‌یی نوشته است که شماری از بزرگان و متنفذین قومی ولسوالی لجی منگل پکتیا امروز در دیدار با معاون سیاسی ریاست الوزراء خواستار رسیده‌گی به مشکل‌ها و پیشنهادهای‌شان از سوی امارت اسلامی شدند.

در خبرنامه آمده است: آنان علاوه بر اعلان حمایت‌شان از امارت اسلامی و همکاری با این نظام، افزودند که این جای خرسندی است، چون حالا هر افغان می‌تواند به گونه مستقیم مشکل‌‌‌اش را با بزرگان این نظام شریک و حق خویش را مطالبه کند.

خبرنامه می‌افزاید: مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزراء گفت که امارت اسلامی از میان مردم برخاسته، به کمک این مردم به پیروزی رسیده و در هر شرایطی آماده خدمت به آنان می‌باشد، بنابراین مسئولان در تلاش برای انجام کارهای اساسی به منظور آبادی کشور هستند.

طبق خبرنامه؛ معاون سیاسی ریاست الوزراء، به این بزرگان و متنفذین قومی اطمینان داد که آنان از موجودیت مشکل‌ها در برخی از بخش‌ها در پکتیا، آگاه هستند و تلاش دارند که آن را حل کنند تا آرزوی یک افغانستان آباد و خودکفا به واقعیت مبدل شود. ربانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا