(DR)سیاست(DR)اخبار(DR)اقتصاد(DR)جامعهTOP(DR)

مولوی مطیع الحق خالص؛ جامعه بین المللی همچنان  همکار و کمک کننده هلال احمر افغانی خواهند بود

کابل۱۷اسد باختر

سرپرست هلال احمر افغانی  در نشستی گفت:جامعه بین المللی  همچنان  همکار و کمک کننده  هلال احمر افغانی  خواهند بود.

دفتر مطبوعاتی هلال احمر افغانی امروز با نشر این خبر گفته است :مولوی مطیع الحق خالص سرپرست این اداره٬ در نشست با رئیسان و آمرین مستقل نهاد های  مرکزی هلال احمر افغانی جزئیات سفر اخیر خود به قطر، ترکیه و عربستان سعودی را به اشتراک گذاشت.

وی در سخنان خود از مسئولان هلال احمر افغانی  خواست که در جهت جلب کمک به نیازمندان و آسیب دیده گان٬ ابتکار عمل داشته باشند و با استفاده از تکنالوژی جدید  برای بهبود و گسترش فعالیت های  هلال احمر افغانی گام بردارند.

 مولوی مطیع الحق خالص گفت: “جامعه بین المللی قصد همکاری و کمک به هلال احمر افغانی را دارد، اما اگر ظرفیت کارمندان هلال احمر افغانی در زمینه کمک‌های بشردوستانه و همکاری بالا باشد، این کمک‌ها به طور منظم از راه های سالم به افغانستان می‌آیند و در سایه مدیریت خوب به دست نیازمندان خواهد رسید.

 وی گفت: به جای کمک به هموطنان، باید راه های را به آنان نشان دهیم که از احتیاجی نجات پیدا کنند و محتاج برای کمک دیگران نباشند.

در این دیدار مسئولان نهاد های  مرکزی هلال احمر افغانی دیدگاه ها و مشوره های شان را شریک کردند که سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی در مورد غور و  تطبیق آن اطمینان داد.بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا