اخبارجامعه

نشست علمی میان جوانان در بلخ برگزار شد

 

مزار شریف، 10 عقرب، باختر

نشست علمی چهار روزۀ جوانان به ابتکار ریاست اطلاعات و فرهنگ بلخ وبه همکاری صندوق حمایت ازکودکان سازمان ملل، در شهر مزارشریف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ دراین نشست مولوی ذبیح الله نورانی رئیس اطلاعات و فرهنگ بلخ، روی نقش و جایگاه جوانان در عرصه های مختلف زنده گی صحبت کرد وگفت جوانان قشر سخت کوش و با استعداد جامعه ما است که با کمترین امکانات ،بیشترین فعالیت ها را انجام می‌دهند؛ با آنکه در جریان سالیان متمادی، کشور ما دستخوش جنگ های نیابتی و خانمانسوز بوده است و بیشترین قربانی را جوانان داده است، جوانان ما توانسته اند با سعی و تلاش شان قله های بلند موفقیت را بپیمایند.

رئیس اطلاعات و فرهنگ بلخ،  از تلاش های جوانان در راستای کسب علم و دانش ستایش کرد و اظهار امیدواری کرد که این سمینار چهار روزه بتواند ، در قسمت رشد دانش و سطح آگاهی آنان موثر واقع شود.

دراین نشست خانم کلارا دایوب، مسوول ساحه یی زون شمال صندوق حمایت ازکودکان سازمان ملل، هدف از راه اندازی این نشست را ، ارتقای ظرفیت جوانان عنوان کرد و گفت که این سمینار به همکاری ریاست اطلاعات و فرهنگ بلخ برای چهار روز و به اشتراک یکصد و بیست تن از جوانان دختر و پسر راه اندازی شده است.

در این سمینار در بارۀ مدیریت، ارتباطات، روابط عمومی و دیپلماتیک بین سازمان های ملی و بین‌المللی بحث و گفتگومی شود.فرهاد فیصل – حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا