اخباراقتصادTOP

نماینده خاص سر منشی سازمان ملل برای افغانستان، بر ارتباط و همکاری با د افغانستان بانک تاکید کرد

کابل، ۱۸ قوس، باختر
عبدالقاهر(حاجی ادریس) سرپرست د افغانستان بانک با رزا اوتونبایوا نماینده خاص سر منشی سازمان ملل متحد برای افغانستان دیدار کرد.
در این دیدار ،روی کاهش فقر و بیکاری، کمک‌های بشری، سرمایه‌گذاری های خارجی، انتقالات بانکی و ارتباطات، ذخایر اسعاری، قرضه‌های کوچک، توسعه خدمات مالی و دیگر موضوعات مهم مالی و بانکی بحث و گفتگو شد.
به گزارش آژانس باختر؛ در خبرنامه د افغانستان بانک آمده است که در این دیدار سرپرست د افغانستان بانک گفته است که این بانک در روشنایی اصول و قواعد بین‌المللی ،خواهان تعامل و همکاری مناسب با تمام نهادهای ملی و بین‌المللی است و در این زمینه از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.
وی ضمن قدردانی از کمک‌های جامعه جهانی، از نماینده خاص سر منشی سازمان ملل برای افغانستان خواست که با توجه به اصول و مقررات پذیرفته شده بین‌المللی، در زمینه ایجاد محیط مناسب برای کاهش فقر، بیکاری و دیگر چالش‌ها در افغانستان،  همکاری کند تا از این طریق از اثرات منفی این پدیده‌ها در سطح ملی و بین‌المللی جلوگیری شود.
در همین‌حال، نماینده خاص سر منشی سازمان ملل برای افغانستان در صحبت‌های خود، بر ارتباط و همکاری مناسب با د افغانستان بانک تاکید کرده و وعده سپرده است که پیام هیئت رهبری د افغانستان بانک را در نشست بعدی سازمان ملل متحد شریک خواهد کرد.
وهاج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا