اخبارجامعه

هیئت وزارت احیا وانکشاف دهات از ولسوالی خوشی لوگر بازدید کرد

پل علم، ۱ سنبله، باختر
یک هیئت وزرات احیا و انکشاف دهات در حالی که مولوی محمدقاسم راشد رییس احیا و انکشاف دهات لوگر با وی همراه بود، امروز به خاطر همدردی و کمک به متضرران سیلابها از ولسوالی خوشی آن ولایت بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر؛ در نشستی که به همین منظور برگزار شد، مولوی خیال محمد عاصم با اظهار همدردی ضروریات، نیازمندی های مبرم و پیشنهاد های اعضای نشست را شنید و بعد از ختم نشست از کمپ های بیجا شده گان دیدن کرد و با متضررین سیلابها از نزدیک ملاقات کرد.
هیئت خواست ها و مشکلات متضررین را بررسی کرد و برای آنان وعده سپرد که به زودترین فرصت ممکن به مشکلات و خواست های شان رسیدگی صورت می گیرد.
گفتنی است که در اثر سرازیر شدن سیلاب های ویرانگر سه روز قبل در ولسوالی خوشی لوگر، بیست تن جان باخت و سی تن دیگر زخم برداشتند، همچنان بییش از سه هزار منازل مسکونی وهزاران جریب زمین کشاورزی وباغ ها تخریب شده است و صد ها خانواده با از دست دادن منازل شان، مجبور به ترک خانه های شان شدند که تا اکنون خیمه و برخی مساعدت ها به آنان صورت گرفته است، اما آسیب دیده گان نیاز به کمک های بیشتر مواد خوراکی وغیر خوراکی دارند.
حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا