(DR)اخبار(DR)جامعه

والی پنجشیر: تمام توانم را برای تامین امنیت مردم به خرج می‌دهم


بازارک 2 جوزا باختر
والی پنجشیر در دیدار با شورای سراسری مردمی ولسوالی رخه گفته است که او برای تأمین امنیت همیشه گی و بهبود وضعیت در پنجشیر تمام توانش را به خرج خواهد داد.
حافظ محمد آغا حکیم در این دیدار اذعان کرد که در بیش از 40 سال گذشته افغانستان شاهد تحولات و جریان مختلف بود، اما امروز الحمد الله یک نظام اسلامی زیر چتر واحد و به رهبری یک امیر روی صحنه آمده است که جای شکر گذاری است.
والی پنجشیر گفت که چهل سال قبل صدای مجاهدین از پنجشیر در برابر شوروی‌ها بلند شد و به پا ایستاد شدند و مردم افغانستان به صدای آنان لبیک گفته و اعلام مبارزه و جهاد در برابر شوروی سابق را اعلام کردند، این ایستادگی برای آزادی و تحقق نظام اسلامی بود، اما بنا به دلایلی تحقق نظام اسلامی دچار یک سری مشکلات شد، ولی امروز نظام اسلامی تحقق یافته است، نیاز است تا از آن حمایت کنیم.
والی پنجشیر افزود که تمام توانش را برای امنیت و بهبود وضعیت پنجشیر به خرج خواهم داد، زیرا تعهد ما به نظام اسلامی تحقق اهداف اسلامی و خدمت برای مردم افغانستان است و این اهداف آن شهدایی است که در برابر روس و در برابر امریکایی‌ها جان خود را قربانی کردند ما آرمان آن شهدا را ضایع نخواهیم کرد، امروز تمام انرژی خود را برای خدمت به مردم پنجشیر به خرچ می‌دهم. ختم/ باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا