اخبارورزش

پایان رقابت های بایسکل رانی هرات

شهرهرات ،17 اسد، باختر
از مقام آوران مسابقات نمایندگی فدراسیون بایسکل‌رانی که به مناسبت حمایت از صلح سراسری برگزار شده بود، طی محفلی در جمنازیوم دولتی هرات، تقدیر شد.
در این محفل رئیس و اعضای تربیت بدنی و‌ ورزش هرات، رؤسای فدراسیون‌های ورزشی، مربیان و جمعی از پیشکسوتان رشته بایسکل‌رانی حضور به هم رسانده و مقام‌های اول، دوم و سوم کتگوری‌های جوانان و بزرگسالان را با اهدای تقدیرنامه، تندیس و جوایز مورد تشویق و قدردانی قرار دادند.
به گزارش آژانس باختر، در این مسابقات ۴۰ تن ورزشکار در ترکیب پنج تیم شامل تیم‌ های کوهستان هرات، انصار، دوندر، اتلان هری و اتحاد اشتراک نموده و مسافت رفت و آمد ۱۲۰ کیلومتر را، از استدیوم ورزشی هرات الی پروژه سمنت واقع در‌ ولسوالی زندجان رکاب زدند.
در نتیجه از کتگوری بزرگسالان امید عطایی مقام اول، عطاالله محمدی مقام دوم و شریف احمد صفار مقام سوم را از آن خویش نموده همچنان در‌ کتگوری جوانان، بسم‌الله جامی مقام اول، امید ولیزاده مقام‌ دوم و حسین امیری مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را از آن خویش ساختند.
مولوی گلاب الدین خپلواک رئیس اداره ورزش از تلاش‌های این ورزشکاران ابراز خرسندی نموده و مقام آوری این ورزشکاران را در راستای رشد ورزش کشور گامی مهم و ارزنده عنوان کرد.
در همین حال سید عبدالله فضلی رئیس نمایندگی فدراسیون بایسکل رانی نیز ضمن ابراز سپاس از حمایت ریاست تربیت بدنی هرات افرود که ورزشکاران فدراسیون بایسکلرانی دارای استعدادهای عالی اند و همواره در تلاش اند تا برای شهر و کشور خویش افتخارآفرینی کنند.ختم/ابوی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا