اخبارآموزش

یک هزار و پنج صد محصل از پوهنحی های مختلف پوهنتون قندهار فارغ شد

 

کابل، 29 قوس، باختر

شیخ الحدیث مولوی ندا محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در محفل فراغت شماری از محصلان پوهنتون قندهار، بر تهیه یی نصاب تحصیلی جدید و پیشرفته  مطابق عصر و زمان تاکید کرد.

به گزارش آژانس باختر؛ در این محفل سرپرست وزارت تحصیلات عالی، گفت: این وزارت در راستای تهیه نصاب تحصیلی معیاری و همه شمول گام های را برداشته است تا از احتیاج دیگران رهایی یابیم.

همچنان وی افزود: ما با تمام توان خویش در راستای تقویت نظام تحصیلی کار می کنیم و تلاش می ورزیم که از طریق جذب بورس های تحصیلی ظرفیت استادان و محصلان خویش تقویت کینم.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی، از فارغان پوهنتون قندهار خواست که به کمک دانش و مسلک خویش به مردم و وطن شان خدمت کنند و به محصلان گفت: آینده کشور به دستان شما است و موضوع کاریابی شما را در جلسه شورای وزیران شریک خواهم کرد تا زمینه خدمت برای شما مهیا شوند.

بعد حیات الله مبارک معاون والی قندهار از زحمات و تلاش مسوولان و استادان پوهنتون قندهار به خاطر تقدیم جوانان تحصیل کرده به جامعه، تشکر کرد و از آنان خواست که بهبود هر چه بیشتر کیفیت تحصیلی در پوهنتون قندهارتلاش کنند.

دراخیر محفل مسوولان تصدیقنامه های یک هزار و پنج صد تن از فارغان پوهنحی های مختلف پوهنتون قندهار را برای آنان اعطا کردند. باختر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا