اخبارفرهنگ

رئیس اطلاعات و فرهنگ کندز: ازنهم سنبله روز “آزادی کشور از اشغال آمریکا” در همایش با شکوهی در کندز گرامی‌داشت به عمل می آید

کندز، 7سنبله ، باختر
درین شکی نیست که افغانان در هر مقطع زمانی دشمن مهاجم خود را شکست داده اند که تاریخ گواه این همه رویداد ها است.
به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر؛ این بار امریکا با همدستان خارجی وداخلی اش توسط مجاهدان امارت اسلامی به همکاری ملت مسلمان افغانستان شکست تاریخی را تجربه کرد وافغانستان بار دیگر آزادی و استقلال خویش را به دست آورد.
نهم سنبله در تاریخ کشور به عنوان یک رویداد مهم ثبت تاریخ زرین کشورشده است که امریکا با پذیرفتن شکست مفتضحانۀ خود این دیار شیرمردان را ترک کرد.
در همین حال مطیع الله روحانی رئیس اطلاعات و فرهنگ کندز به خبرنگار آژانس باخترگفت که قراراست ازین روز تاریخی در مرکز و ولسوالی‌های کندز به شکل با شکوه آن گرامی‌داشت به عمل آید.
روحانی افزود که هم‌اکنون بروشور ها و پوستر هایی که به مناسبت تجلیل و گرامی‌داشت از نهم سنبله روز آزادی کشور از اشغال امریکا تهیه شده است از جانب ریاست اطلاعات و فرهنگ کندز در مرکز و تمام ولسوالی‌های کندز توزیع می شود و هم‌چنان در نقاط مزدحم شهر کندز در حال نصب کردن است.
از سوی هم قاری دادمحمد منصور و ننگیالی دو تن از شهروندان کندز با اینکه روز آزادی کشور از اشغال آمریکا را به شهروندان تبریک گفتند افزودند؛ که هم‌اکنون با روی کارآمدن امارت اسلامی در کندز امنیت درکشور تامین شده است و مردم با خاطر آرام به زندگی عادی خویش ادامه می‌دهند.
حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا