سیاستاخبار

والی های جدید پنجشیر وتخار معرفی شدند و به کار آغاز کردند

ولایت ها،5میزان، باختر
والی های جدید پنجشیر و تخار دیروز توسط مسوولان بلند پایۀ امارت اسلامی به مسئولان نهاد های ملکی و نظامی آن ولایت ها معرفی شدند و به کار آغاز کردند
به گزارش خبرنگاران آژانس باختر؛ در محافل که به همین مناسبت برگزارشد، مسئولان بلند پایۀ امارت اسلامی والی های سابق، وشماری از مسولان نهای های ملکی ونظامی آن ولایات اشتراک کرده بودند.
والی سابق پنجشیر تقرر مولانا محمد محسن هاشمی والی جدید آن ولایت را تبریک گفت وافزود که بر بنیاد آیات قرآن کریم برای ما لازم است تا یکدیگر خود را در کار نیک و راه که در آن ثواب نهفته است معاونت وکمک کنیم و از راه که خلاف شریعت اسلام است و در آن راه ظلم و استبداد است باید از آن دوری کنیم.
همچنان مولوی ضیاءالرحمن مدنی، والی جدید تخار گفت، رهبران نظام گذشته بدلیل خیانت به آرمان شهدا و غرق شدن در خواهشات نفس خار و ذلیل شدند و باید مسوولان امارت اسلامی از این عمل بد آنان عبرت گرفته و به جهاد در برابر خواهشات نامشروع نفس و مال دنیا با قاطعیت بایستند.
دراین محافل مسولان بلند پایۀ امارت اسلامی در مورد تقرر وتبدیلی، مشکلات وچالشهای فراه راه ولایت های پنجشیرو تخار به تفصیل صحبت کردند .
گفتنی است که والی های پنجشیر و تخار به اساس فرمان اخیر امیر المومنین حفظه الله، مقرر شده اند.
خبرنگاران فیاض احمدی و غفران الله آرین – ادیتور حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا